Szkolenia

Szkolenia możemy przeprowadzić w formie: e-learningu;szkoleń stacjonarnych;szkoleń branżowych

Oferujemy szeroki wachlarz usług dopasowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorców.

Biuro Bezpieczeństwa Danych pomaga chronić dane osobowe przetwarzane przez Twoją firmę. Niezależnie od tego, czy gromadzisz dane elektronicznie czy w formie papierowej dopilnujemy, aby były one zabezpieczone zgodnie z prawem i aby niespodziewana kontrola GIODO nie zakończyła się wysoką karą.

Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych

Biuro organizuje szkolenia w zakresie ochrony danych osobowych oraz stosowania procedur bezpieczeństwa danych. Szkolenia mają na celu przygotować Państwa pracowników do pełnienia powierzonych im zadań w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami – zwłaszcza, że obecnie każda firma ma do czynienia z danymi osobowymi i zobowiązana jest do ich zabezpieczenia.

E-learning

Z myślą o potrzebach Twojej firmy, związanych z koniecznością ciągłego rozwoju pracowników w zakresie zabezpieczenia i ochrony danych osobowych oraz prowadzenia polityki bezpieczeństwa, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę kursów e-learningowych.

Zobacz więcej

Szkolenia stacjonarne

Oferujemy przeprowadzenie szkoleń w formie stacjonarnej, dając możliwość nieograniczonego kontaktu z prowadzącymi zajęcia ekspertami. Prowadzone szkolenia kładą nacisk na praktykę – tak, aby po wyjściu z nich kursanci byli przygotowani do pełnienia swoich obowiązków.

Zobacz więcej

Szkolenia branżowe

Specjalnie dla Państwa, nasi specjaliści w oparciu o przekazane informacje dotyczące potrzeb Państwa firmy chętnie przygotują i przeprowadzą dedykowane szkolenie. Szkolenie może odbyć się w dowolnym miejscu i terminie, przez Państwa wskazanym. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymują materiały oraz certyfikat.

Zobacz więcej